Vilniaus rajono atstovė iškovojo aukso medalį šaudymo varžybose

Š. m. lapkričio 16-17 dienomis Alytuje vyko Lietuvos taurės pneumatiniais ginklais šaudymo varžybos. Varžybose dalyvavo 238 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. Šiose varžybose Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai atstovavo trys mūsų šaulės: Gabrielė Rynkevič (2005 gim. m.), Evelina Volodko (2005 gim. m.) ir Erika Tomaševič (2004 gim. m.).

Varžybos vyko 3-ose amžiaus kategorijose: suaugę, jaunimas ir vaikai.  Visos trys Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovės dalyvavo – vaikų (2003 gim. m. ir jaunesnių) amžiaus kategorijoje. Merginos šaudė 40 šūvių.

Geriausiai iš mūsų komandos pasirodė Gabrielė Rynkevič, kurį surinkusi 384,5 taškus tarp 28 sportininkių užėmė 1 vietą. Evelina Volodko surinkusi 361,9 taškus užėmė 19 vietą, o Erika Tomaševič su 350,9 taškais liko 24 vietoje.

Vilniaus rajono savivaldybes
sporto mokyklos šaudymo mokytoja