56 Karolio Dombrovskio vieta Pasaulio biatlono taurės varžybose Švedijoje

Gruodžio 4 dieną Švedijos biatlono centre Oestersund vyko Pasaulio biatlono taurės I etapo individualioji rungtis. Trečiadienį biatlonininkai varžėsi 20 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį buvo pridedama po baudos minutę prie distancijos įveikimo laiko. Karol Dombrovski gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulint šaudė taikliai ir  slydo 40 vietoje su 1 min 10 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrame šaudyme stovint prašovė 1 kartą ir slydo 60 vietoje, atsilikdamas 3 min. 40 sek. Karolis gerai čiuožė slidėmis, trečiame šaudyme gulint buvo taiklus ir pakilo į 56 vietą, atsilikdamas 4 min. 51 sek. Paskutiniame šaudyme stovint Karolis pataikė į keturis taikinius, o paskutinis šūvis skriejo pro šalį. Į paskutinį finišo ratą nemenčinietis išslydo 54 vietoje, greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 56 vietoje. Karol Dombrovski 20 km įveikė per 1 val. 00 min. 18,1 sek. Vytautas Strolia užėmė 82 vietą, užtrukęs distancijoje 1 val. 02 min. 48,1 sek., o Tomas Kaukėnas finišavo 95-as su rezultatu 1 val. 04 min, 04,8 sek. Nugalėjo Martin Fourcade iš Prancuzijos su rezultatu 53 min. 11,9 sek.

Šeštadienį vyks vyrų 4 x 7,5 km estafetės varžybos.