Tarptautinis žolės riedulio turnyras Vilniuje

Gruodžio 22 d. Vilniuje vyko Tarptautinis jaunučių U-14 žolės riedulio turnyras „Žalgirio Loto“ taurei laimėti. Jame dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda, kuri šventė pergalę prieš Vilniaus SM „Tauras-Trakų Vokė“ riedulininkus 2:0, lygiosiomis 1:1 sužaidė su Šiaulių „Akademija“ komanda, 1:4 sužaidė su HC „Sant-Peterburgas“ (Rusija) ir 0:3 pralaimėjo Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ komandai. Su Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ komanda surinko po 4 taškus, tačiau įmušę 1 įvarčiu mažiau užėmė 4 vietą.

Nugalėtojais tapo svečiai iš Rusijos, antri – Šiauliečiai. Visi dalyviai apdovanoti medaliais, o geriausias Vilniaus rajono komandos gynėjas Rokas Petrulevič apdovanotas taure. Šventiškai nusiteikęs Kalėdų Senelis visiems palinkėjo linksmų švenčių ir sportinės sėkmės 2020 metais.

Sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas
Vytautas Vilipas