25-ta Nikitos Romanovo vieta Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Slovėnijoje

Gruodžio 12 dieną Slovėnijos biatlono centre Pokljuka vyko Pasaulio jaunimo biatlono taurės I etapo individualioji rungtis. Ketvirtadienį biatlonininkai varžėsi 12,5 ir 15 km distancijose su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama baudos minutė. Varžybose dalyvavo 5 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai su treneriu Marijanu Kačanovskiu.

Nikita Romanovas greitai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir slydo 58 vietoje su 2 min. 18 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir slydo 27 vietoje, atsilikdamas 2 min. 57 sek. Nikita gerai slydo slidėmis, trečiame šaudyme gulint buvo taiklus ir pakilo į 20 vietą, atsilikdamas 3 min. 35 sek. Paskutiniame šaudyme stovint Nikita pataikė į keturis taikinius, o paskutinis šūvis skriejo pro šalį. Į paskutini finišo ratą N. Romanov išslydo 25 vietoje, greitai įveikė paskutini ratą ir finišavo 25 vietoje tarp 135 startavusiųjų. Nikita Romanov 15 km įveikė per 45 min. 30,7 sek.

Kitas Vilniaus rajono atstovas Romualdas Aleksandrovas šaudykloje suklydo 4 kartus ir užėmė 80 vietą, distancijoje užtrūkęs 52 min. 13,1 sek.

Viktorija Augulytė ir Sara Urumova startavo 12,5 km distancijoje. Dar viena Vilniaus rajono atstovė Kamilė Jakubauskaitė dėl sveikatos problemų nestartavo. Viktorija būdama net 5 metais jaunesne už varžoves gerai tvarkėsi šaudykloje – pirmose trijose ugnies linijose pataikė į visus taikinius ir tik paskutiniame šaudyme stovint suklydo kartą. Viktorijai sunku buvo varžytis su vyresnėmis varžovėmis distancijoje ir finišo liniją ji kirto 86 vietoje tarp 110 startavusių  biatlonininkių. Viktorija Augulytė 12,5 km įveikė per 52 min. 13,1 sek.

Sara Urumova visuose šaudymuose suklydo po kartą ir užėmė 83 vietą su rezultatu 51 min. 07,3 sek.