Sekantys Vilniaus rajono biatlonininkų startai Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Slovėnijoje

Gruodžio 14 dieną Slovėnijos biatlono centre Pokljiuka vyko Pasaulio jaunimo biatlono taurės I etapo sprinto rungtis. Šeštadienį biatlonininkai varžėsi 7,5 ir 10 km distancijose su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Varžybose startavo 5 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Nikita Romanov greitai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir slydo 66 vietoje su 1 min. 36 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrame šaudyme stovint pataikė į keturis taikinius ir turėjo dar kartą įveikti 150 m baudos ratą ir slydo 56 vietoje, atsilikdamas 2 min. 47 sek. Nikita greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 57 vietoje tarp 140 startavusiųjų. Nikita Romanov 10 km įveikė per 32 min. 01,3 sek.

Kitas Vilniaus rajono atstovas Romualdas Aleksandrovas šaudykloje suklydo 4 kartus ir užėmė 94 vietą, užtrūkęs distancijoje 35 min. 48,6 sek.

Viktorija Augulytė, Sara Urumova ir Kamilė Jakubauskaitė startavo 7,5 km distancijoje. Viktorija ir Kamilė būdamos net 5 metais jaunesnės už varžoves gerai tvarkėsi šaudykloje. Abi merginos abejose ugnies linijose pataikė į visus 10 taikinius. Viktorijai ir Kamilei sunku buvo varžytis su vyresnėmis varžovėmis distancijoje. Viktorija Augulytė finišo liniją kirto 88 vietoje tarp 120 startavusių biatlonininkių, 7,5 km įveikusi per 33 min. 41,4 sek. Kamilė Jakubauskaitė užėmė 105 vietą su rezultatu 37 min. 12,9 sek.

Sara Urumova pirmame šaudyme gulomis suklydo kartą, antrame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir užėmė 84 vietą su rezultatu 33 min. 03,2 sek.

Gruodžio 15 dieną mūsų sportininkai rungtyniavo estafečių varžybose. Mišrių vienetų (single mix relay) estafečių varžybose Lietuvai atstovavo sesuo ir brolis Viktorija Augulytė ir Nikita Romanovas.  Viktorija startavo pirma, po to Nikita, vėl startavo Viktorija ir finišavo Nikita. Lietuvos estafetė suklydo tik kartą ir užėmė 20 vietą tarp 29 startavusių šalių estafečių.

Mišrių estafečių varžybose startavo trys Vilniaus rajono savivaldybės atstovai Sara Urumova, Kamilė Jakubauskaitė, Romualdas Aleksandrovas ir Anykščių atstovas Gytis Mikoliūnas, kurie irgi užėmė 20 vietą.

Gruodžio 18-21 dienomis mūsų biatlonininkai startuos Italijos mieste Martell – Val Martello estafečių ir sprinto varžybose.