VI tarptautinis vaikinų U-16 žolės riedulio turnyras

Poznanės m. Lenkijoje vyko VI tarptautinis vaikinų U-16 žolės riedulio turnyras, kuriame „Vilniaus – Žuvėdros“ klubo sudėtyje žaidė 3 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Nugalėję pogrupio varžybose Poznanės „Warta“ komandą 3:1, AZS „Politechnika Poznanska“ komandą 7:0 ir Bratislavos komandą „Mitas Team“ (Slovakija) 5:2 patekome į pusfinalį. Pusfinalyje susitikome su Poznanės UKP „SP26“. Pradžia buvo labai sunki – pralaiminėjome 0:2, tačiau vaikinai nepalūžo, parodė charakterį ir pelnė 4 įvarčius. Įvarčius pelnė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Rafal Stankevič ir Andžej Burkot. Po sunkios kovos laimėta rezultatu 4:2.

Finale laukė Poznanės „Warta“ žolės riedulininkai. Nugalėtojams išaiškinti prireikė baudinių ir mums nusišypsojo laimė – laimėjome rezultatu 3:2. Tai labai didelis pasiekimas tokio aukšto lygio varžybose. Triumfo skonis vaikinų atmintyje išliks labai ilgai.

Vaikinai apdovanoti aukso medaliais, šaunia taure. Geriausi turnyro žaidėjai žolės riedulio lazdomis. Vienas iš apdovanotųjų – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Rafal Stankevič. Kiekvienų rungtynių metu buvo renkami geriausi žaidėjai – prizus po kartą gavo Vilniaus rajono žolės riedulininkai Andžei Burkot ir Rafal Stankevič.

Vilniaus r. savivaldybės sporto mokyklos administracija