Vilniaus rajonui auksas ir bronza

Gruodžio 6 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2006 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 10 mergaičių ir 10 berniukų komandų. Vilniaus rajono mergaičių komandai atstovavo Diana Tabunova, Agnieška Rackevič ir Viktorija Nainaitė, Komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo: prieš Joniškio komandą 3:1, Lazdijų komandą 3:0, Širvintų komandą 3:0 ir prieš Vilkaviškio komandą 3:0, ir pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Alytaus komandą 3:2. Kovoje dėl pirmos vietos nugalėjo Šalčininkų  komandą 3:0.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko, Ernest Urbanovič ir Sebastian Stefanovič iškovojo 3 vietą.