Vilniaus rajonas iškovojo bronzą Telšiuose

Š. m. gruodžio 13 d. Telšiuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2008 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo 10 mergaičių komandų.

Vilniaus rajono mergaičių komandoje žaidė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkės iš Mickūnų Diana Tabunova, Milana Skaiva, Polina Tabunova. Vilniaus rajono stalo tenisininkės grupės varžybose laimėjo prieš: Joniškio komandą rezultatu 3:1, Kauno rajono komandą 3:1, Mažeikių komandą 3:2 ir prieš Telšių komandą 3:0 bei pateko į finalinį ketvertuką, kur pralaimėjo Širvintų komandai 2:3 ir Šalčininkų komandai 2:3. Galutinėje įskaitoje Vilniaus rajono komanda užėmė 3 vietą.

Šiais metais Vilniaus rajono mergaičių komanda tapo nugalėtojomis 2004 gim. m. bei 2006 gim. m. komandiniuose čempionatuose.

sporto mokyklos stalo teniso mokytojas
Markas Vaitonis