Mažieji imtynininkai kovojo dėl Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos taurės

2019 m. gruodžio 18 dieną vyko Atviros Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos graikų-romėnų imtynių 2011 gimimo metų ir jaunesnių vaikų pirmenybės. Varžybose dalyvavo daugiau nei trisdešimt sportininkų iš Vilniaus (treneris Vladimiras Audickas) ir Vilniaus rajono (mokytojai Nikolajus Ilkevičius ir Albertas Kudulis).

Dalyviai pasiskirstė į 8 svorio kategorijas. Šešiose svorio kategorijose čempiono vardus iškovojo mokytojo Alberto Kudulio auklėtiniai. Norisi paminėti tokius jaunuosius kovotojus kaip Vincas Malčius  (24 kg svorio kat.), Albertas Ryabechkov (28 kg svorio kat.), Augustas Brazaitis (36 kg svorio kat.), kurie nesutiko rimto pasipriešinimo ir visas kovas laimėjo užtikrintai, mentėmis.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
Imtynių mokytojas
Albertas Kudulis