Sėkmingas Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės varžybose Vokietijoje

Sausio 10 dieną Oberhof mieste Vokietijoje stipriausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Starte stojo 110 biatlonininkų iš Azijos, Europos ir Šiaurės Amerikos. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavęs Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski pasekė geriausią rezultatą šiame žiemos sezone, iškovodamas įskaitinius taškus asmeninėje įskaitoje.

Karol labai  gerai pradėjo lenktynes, greitai slydo slidėmis iki šaudymo gulomis, šaudymą atliko be klaidų ir slydo 14 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 23,7 sek. Antrą šaudymą stovint Karol atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir į paskutinį 3,3 km finišo ratą išslydo 36 vietoje. Nemenčinietis  greitai slydo distancijoje, finišo liniją kirsdamas 36 vietoje. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 27 min. 46,4 sek. Vytautas Strolia finišavo 20-tas su rezultatu 27 min.17,4 sek. Linas Banys užtrūko distancijoje 30 min.20,2 sek. ir užėmė 104 vietą.

Šeštadienį biatlonininkai startavo 4 x 7,5 km estafečių varžybose. Lietuvos komanda susidedanti iš Karolio Dombrovskio, Tomo Kaukėno, Vytauto Strolios ir Lino Banio 30 km įveikė per 1 val. 26 min. 10,9 sek. ir finišavo 20 vietoje tarp 26 komandų. Karolis, Tomas ir Vytautas šaudė be klaidų, o Linas šaudyme stovint suklydo 3 kartus.

Kitas Vilniaus rajono atstovas Nikita Romanov startavo Slovakijoje Osrblie biatlono centre Europos biatlono taurės varžybose 15 km individualioje rungtyje. Nikita pirmame šaudyme gulint suklydo kartą, sekančiose trijose šaudymuose buvo taiklus ir užėmė 71 vietą tarp 99 biatlonininkų, 15 km įveikęs per 44 min. 37, 6 sek.