Vilniaus rajono lengvaatlečių medaliai Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse

Sausio 10-11 dienomis Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų žiemos pirmenybės jaunimo ir jaunių grupėse. Šiose varžybose negali dalyvauti šešių didžiųjų Lietuvos miestų sportininkai. Tokiomis sąlygomis vieną po kito medalius skynė jaunieji Vilniaus rajono bėgikai.

Pirmą varžybų dieną 600 m nuotolyje sėkmingai pasirodė Dariuš Zabelo. Jis finišavo po 1:26,13 ir užėmė 2-ą vietą, o nugalėtoju tapo nemažą staigmeną pateikęs Kelmės rajono atstovas Ž. Bagdonas. Merginų tarpe Julija Jačun atbėgo penkta. 3000 m nuotolyje jaunimo tarpe ir Deividas Zakševskis ir Arijana Kotova pasipuošė sidabro medaliais. Jaunių grupėje Danielius Bartusevič kiek uždelsė su finišo spurtu ir liko ketvirtas.

Antrą dieną medalius iškovojo tie, kurie pirmąją liko be jų. 1000 m nuotolyje J. Jačun finišavo trečia, o A. Kotova – penkta. Vaikinų tarpe įtikinančią pergalę iškovojo D. Zabelo, atsirevanšavęs Kelmės sportininkui už penktadienio pralaimėjimą. D. Zakševskiui nemažai jėgų kainavo vakarykštės varžybos, taigi tame pačiame nuotolyje teko tenkintis septintąja vieta. O jaunių tarpe sėkmingai 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje pasirodė D. Bartusevič. Protingai išdėstęs jėgas, jis antroje nuotolio pusėje vieną po kito lenkė varžovus ir finišavo antras.