SK „Polonia 2020“ taurės šaudymo varžybos

Sausio 16 dieną Vilniuje, Naugarduko g. 76 esančiuose Lenkų kultūros namuose vyko 24-tos Tarptautinės šaudymo varžybos „POLONIA 2020“. Šiemet jose dalyvavo virš 180 dalyvių iš užsienio šalių: Lenkijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Vokietijos, Ukrainos. Iš viso varžybose startavo 260 šaulių.

Sausio 16-18 dieną vyko kvalifikaciniai startai, o sausio 19-ąją įvyko varžybų finalai, kuriuose startavo tik patys stipriausi 20 pistoleto ir 20 šautuvo rungčių atstovai. Varžybos vyko 3-ose amžiaus kategorijose: suaugusiųjų, jaunimo ir jaunučių. Lietuvai šiose varžybose atstovavo dvi mūsų sporto mokyklos atstovės: Gabrielė Rynkevič ir Evelina Volodko. Sportininkės šaudė jauniausioje amžiaus kategorijoje (2004 m. gim. ir jaun.). Merginos atliko po 40 šūvių.

Evelina Volodko surinkusi 395,3 taškus užėmė 11 vietą, Gabrielė Rynkevič su 377,1 taškais liko 27 vietoje.

Šios varžybos abiem sportininkėms buvo tarsi kontrolinė treniruotė prieš vasario 1 dieną lauksiantį Lietuvos jaunimo komandinį-asmeninį čempionatą pneumatiniais ginklais.

sporto mokyklos šaudymo mokytoja
Jolanta Jancevič