Mickūnuose tarp Vilniaus rajono gimnazijų mokinių vyko stalo teniso finalinės varžybos

Sausio 28 dieną Mickūnų gimnazijoje vyko Vilniaus r. gimnazijų mergaičių, gimusių 2004 m. ir jaunesnių, stalo teniso finalinės varžybos.

Varžybose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkės iš Zujūnų: Agnė Neverovičiūtė (2005 gim.), Viktorija Neverovičiūtė (2008 gim.), Emilija Pščolovska (2011 gim.) ir Emilija Naus (2011 gim.).

Vilniaus rajono stalo tenisininkės iš Zujūnų varžybose laimėjo prieš: Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnaziją, Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija ir Bezdonių Julijaus Slovackio gimnaziją. Merginos nusileido tik Mickūnų gimnazijos sportininkėms, kurios šiose varžybose užėmė 1-ąją vietą.

Vilniaus r. gimnazijų berniukų, gimusių 2004 m. ir jaunesnių, stalo teniso finalinės varžybos vyko š. m. sausio 30 dieną. Zujūnų gimnazijai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai: Ernest Žarski (2004), Dominik Pščolovski (2006) ir Erikas Stankevičius (2004). Berniukai taip pat nusileido tik Mickūnų gimnazijai ir užėmė garbingąją 2-ąją vietą.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
stalo teniso mokytoja Jolanta Jancevič