Vilniaus rajono kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų stalo teniso finalinės varžybos

Š. m. sausio 29 dieną Zujūnų gimnazijoje vyko Vilniaus r. kaimo vietovių gimnazijų mergaičių ir berniukų (2003 m. ir jaun.) stalo teniso finalinės varžybos.

Iš viso varžybose dalyvavo 9-ios komandos:

1. Zujūnų gimnazija
  2. Mickūnų gimnazija
  3. Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
  4. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija
  5. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo gimnazija
  6. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija
  7. Mostiškių mokykla-daugiafunkcinis centras
  8. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla
  9. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija.

Zujūnų gimnazijai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkai.

Berniukai: Dominik Pščolovski (2006), Ernest Žarski (2004), Erikas Stankevičius (2004).

Mergaitės: Agnė Neverovičiūtė (2005), Viktorija Neverovičiūtė (2008), Emilija Pščolovska (2011), Emilija Naus (2011).

Mergaitės ir berniukai varžėsi atskirose kategorijose, o nugalėtojais tapo:

Berniukai:

1 vieta – Mickūnų  gimnazija

2 vieta –  Zujūnų gimnazija

3 vieta – Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla.

Mergaitės:

1 vieta – Mickūnų gimnazija

2  vieta –  Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija

3 vieta – Zujūnų gimnazija.

Savo jėgas išbandė ir patys jauniausi stalo tenisininkai iš Zujūnų gimnazijos, kurie atstovauja Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai tiek varžybose Lietuvoje, tiek tarptautinėse varžybose.

Draugiškas varžybas su atvykusiais svečiais sužaidė: Edvin Nemenčinskij (2012), Adriana Mironova (2013) ir Lukrecija Blaževič (2012).

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
stalo teniso mokytoja Jolanta Jancevič