Vilniaus rajono žolės riedulininkai tapo Lietuvos čempionais!

Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“ du savaitgalius vyko Lietuvos vaikinų U-18 uždarų patalpų pirmenybės.

Pergalingai žengė Vilniaus rajono SM komanda, vadovaujama mokytojo Vytauto Vilipo. Vaikinai užtikrintai laimėjo rungtynes prieš Širvintų sporto centro komandą (6:0) bei išlaikė pergalę savo rankose paskutinę minutę įmušdami įvartį į Šiaulių „Akademija“ vaikinų vartus! Rungtynės baigėsi rezultatu 3:2.

Taip pat sėkmingai U-18 varžybose žaidė ir Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdra“ vaikinai, vadovaujami trenerio Artūro Macijausko. Vasario 2 d. pirmose rungtynėse susitiko Vilniaus raj. SM ir Vilniaus ,,Tauras-Žuvėdra“ komandos. Varžybos baigėsi atkakliomis lygiosiomis 4:4 (2 įvarčius pelnė Rafal Stankevič, po vieną Andžej ir Tomaš Burkot), tad abi komandos surinko po 7 taškus ir teko žaisti vėl dėl čempionų taurės. Malonu, kad Vilniaus rajono komandos palaikyti atvyko Burkot visa šeima, Dominiko Žemoit tėvelis, tad palaikomi sirgalių, neįtikėtinai susikaupę, rungtynes pradėjo Vilniaus rajono sportininkai .Vos prasidėjus pirmam kėliniui po Rafal Stankevič dviejų įvarčių šeštąją minutę pirmavome 2:0, dar per dešimt minučių pasižymėjo Rafal Stankevič, 2 įvarčius pelnė Tomaš Burkot, varžovai atsako vienu įvarčiu ir rezultatas 5:1. Tačiau varžovai nelinkę pasiduoti – 22 min. pavojingai priartėja.. Rezultatas 5:4! Tada pradeda vykti įtempta taktinė kova – po įvartį pelno Rafal Stankevič ir Andžej Burkot, labai gerai vartus gina Džiugas Burkot puikiai žaidžia ginėjai ir švieslentė jau rodo rezultatą 7:4. Tačiau varžovai nenuleidžia rankų, pelno 3 įvarčius ir likus 2 min. iki rungtynių pabaigos rezultatas tapo lygus 7:7. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos varžovai nelestinai klysta ir 7 metrų baudinį realizuoja Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Gabrielius Paškelis. Pergalė ir mes čempionai! Trečią vietą pelno Širvintų SC komanda, įveikusi Šiaulių „Akademiją“.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taure, aukso medaliais, o rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Rafal Stankevič – asmeniniu prizu. Čempionais tapo: Rafal Stankevič, Tomaš Burkot, Andžej Burkot, Džiugas Butkus, Gabrielius Paškelis, Dominik Žemoit, Edgar-Francišek Saldiun, Karol Žavoronok, Rafal Miloš, Radoslav Arciševski ir Robert Žygelevičius.