Bronzos medalis Lietuvos jaunučių čempionate

Vasario 8-9 dieną vyko Lietuvos jaunučių čempionatas. Į Vilniaus SM „Tauras“ salę susirinko  geriausi Lietuvos stalo tenisininkai, gimę 2005 gim. m. ir jaunesni. Po atrankinių varžybų į šį čempionatą pateko ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova (2008 gim. m.), Agnieška Rackevič (2007 gim. m.) ir Edvin Prystavko (2006 gim. m.).

Čempionate dalyvavo 32 mergaitės ir 32 berniukai. Stalo tenisininkai varžėsi asmeninėse ir dvejetų rungtyse. Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema, išaiškinant visas vietas. Asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė Diana Tabunova, kuri užėmė 13 vietą, Edvin Prystavko užėmė 21 vietą, Agnieška Rackevič 23 vietą.

Dvejetų varžybose Diana Tabunova kartu su Karina Ivanauskaite iš Alytaus užėmė 3 vietą. Puikus rezultatas!

sporto mokyklos mokytojas
Markas Vaitonis