Tęsiasi dvylikamečių riedulininkų kovos dėl čempionų titulo

Sužaistos 2020 m. Lietuvos vaikų žolės riedulio U-12 berniukų pietų zonos I etapo trys serijos varžybos. Komandos sužaidė po 14 rungtynių. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijos jaunieji riedulininkai. Po lygiai taškų surinko Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ – 1 komanda ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, tačiau vilniečiai laimėjo 2 kartus prieš Vilniaus rajono komandą ir išsiveržė į pirmą vietą. Antri liko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkai, o trečioje vietoje Širvintų SC. Rudaminos „Ryto“ gimnazija užėmė 7 vietą.

Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais, geriausi žaidėjai asmeniniais prizais. Šiuos titulus pelnė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandos narys Džiugas Butkus ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijos riedulininkas Daniil Suboč.

Finalinis etapas vyks š. m. kovo 28 d. Vilniuje, kur susitiks trys Pietų ir Šiaurės zonų geriausios komandos. Tada ir paaiškės Lietuvos čempionai.