Auksas tarptautinėse šaudymo varžybose

Savaitgalį Pucko mieste Lenkijoje vyko Tarptautinės šaudymo varžybos „Zaslubiny z morzem“. Varžybose dalyvavo gausus Lietuvos sportininkų būrys. Tarp gausaus būrio sportininkų Lietuvai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos šautuvistė – Evelina Volodko.

Pirmą varžybų dieną Evelina Volodko su 396,3 taškų užėmė 1-ąją vietą, aplenkusi tiek kitas sportininkes iš Lietuvos, tiek Lenkijos atstoves.

Antrą varžybų dieną Evelina nusileido sportininkei iš Lietuvos ir surinkusi 392,2 taškus, liko 2-oje vietoje.

Trečią dieną vyko mišrus šaudymas (MIX), kuriame šaudoma poromis. Būtina rungties sąlyga – komandą turi sudaryti skirtingų lyčių atstovai, t. y. vyras ir moteris. Šiame šaudyme Evelinai į porą atiteko šaulys iš Alytaus. Po įnirtingos kovos tarp Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos sportininkų Evelinos pora užėmė 4-ąją vietą. Šioje rungtyje iš viso dalyvavo 11 komandų iš skirtingų šalių ir miestų.

Šios tarptautinės varžybos kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių iš skirtingų šalių ir įgauna didelį populiarumą.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
šaudymo mokytoja Jolanta Jancevič