Puiki Lietuvos biatlonininkų pradžia Pasaulio biatlono čempionate Italijoje

Vasario 13 d. Antholc – Anterselva mieste Italijoje mišrių estafečių varžybomis prasidėjo Pasaulio biatlono čempionatas. Estafečių varžybose puikiai startavo Lietuvos biatlonininkai, užėmę 16 vietą tarp 27 startavusių komandų – aukščiausią Pasaulio biatlono čempionatų istorijoje.

Estafetes sudarė dvi moterys ir du vyrai, kurie turėjo įveikti po 6 km su šaudymu gulint + stovint. Pirmoje pamainoje startavusi Natalija Kočergina  greitai slydo slidėmis, šaudykloje pataikė į visus taikinius ir į antrąją pamainą išlydėjo Gabrielę Leščinskaitę 17 vietoje, atsilikdama nuo lyderių 1 min. 09 sek. Antroje pamainoje startavusi Gabrielė šaudymą atliko taikliai ir išsaugojo 17 poziciją. Estafetę Vytautui Stroliai Gabrielė perdavė atsilikdama nuo lyderių 2 min. 30 sek.. Vytautas labai greitai slydo slidėmis, šaudyme buvo taiklus ir į paskutinę pamainą išlydėjo Karolį Dombrovskį 16 pozicijoje, su atsilikimu 3 min. 00 sek. Karolis greitai įveikė pirmus du kilometrus iki šaudyklos, panaudojęs 6 šovinius pataikė į visus taikinius ir slydo 16 vietoje. Karolis greitai įveikė ratą, šaudyme stovint pataikė į visus taikinius, panaudodamas vieną papildomą šovinį ir į paskutinį ratą išslydo 16 vietoje. Karol Dombrovski greitai slydo slidėmis ir finišo liniją kirto 16-as su rezultatu 1 val. 06 min. 50,0 sek. Finišo tiesiojoje nemažai dėmesio Eurosport 1 kanale buvo skirta Lietuvos biatlonininkui Karoliui Dombrovskiui, kuris finišuodamas, nors ir pavargęs, bet mojavo sirgaliams ir dėkojo už palaikymą.

Nugalėjo Norvegijos estafetė su rezultatu 1 val. 02 min. 27,7 sek.

sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski