Sėkmingas Zujūnų stalo tenisininkų pasirodymas Vilniaus rajono čempionate

Vasario 15 dieną Mickūnuose vyko stalo teniso Vilniaus rajono čempionatas.

Varžybose dalyvavo gausus būrys stalo tenisininkų iš Zujūnų.

Viktorija Neverovičiūtė (2008 m. gim.) savo amžiaus grupėje, 2008 m. gim. ir jaunesnių mergaičių tarpe užėmė 2-ąją vietą, toje pačioje grupėje Emilija Naus (2010 m. gim.) liko 3-oje vietoje.

Agnė Neverovičiūtė (2005 m. gim.) 2005-2007 m. gim. ir jaunesnių mergaičių tarpe nusileido mergaitėms iš Mickūnų ir liko 3-oje vietoje.

Vaikų grupėje tarp berniukų geriausiai pasirodė Edvin Nemenčinskij (2012 m. gim.), kuris po įnirtingos kovos tarp savo bendraamžių užėmė 1-ąją vietą.

Jauniausioje vaikų grupėje tarp mergaičių vyko jaudinanti kova dėl medalių tarp Zujūnų stalo tenisininkių. Vis dėlto po apylygės kovos pergalę išplėšė Lukrecija Blaževič (2012 m. gim.), antra liko Adriana Mironova (2013 m. gim.).

Visi sportininkai priklauso Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
stalo teniso mokytoja Jolanta Jancevič