Karol Dombrovski puikiai startavo Pasaulio biatlono čempionate Italijoje

Vasario 19 dieną Antholzo mieste Italijoje stipriausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 20 km individualiojoje rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 1 baudos minutę.

Starte stojo 105 biatlonininkų iš viso pasaulio. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavęs Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski pasiekė geriausią karjeros rezultatą startuojant pasaulio čempionatuose, iškovodamas eilinius 11 įskaitinius taškus asmeninėje įskaitoje. Šiais metais Karol Pokljukoje 20 km lenktynėse užėmė 33 vietą. Dabar tikėjomės iš nemenčiniečio gero starto ir jis mūsų nenuvylė. Karol labai  gerai pradėjo lenktynes, greitai slydo slidėmis iki šaudymo gulomis. Šaudymą atliko be klaidų ir slydo 29 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 35,8 sek.  Antrą šaudymą stovint Karol atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir į sekantį 4 km ratą išslydo 15 vietoje, atsilikdamas 1 min. 32, 5 sek. Trečiame šaudyme gulomis  penki šūviai skriejo į tikslą. Į ketvirtą ratą Karol išslydo 14-as, atsilikimas 2 min. 37,2 sek. Paskutinį šaudymą stovint Karol atliko lėčiau nei įprastai, nes dėl prasto slydžių slydimo jautėsi nuovargis, drebėjo kojos. To pasekmėje trečias šūvis buvo netaiklus, kas neleido išlaikyti 14 pozicijos po šaudymo. Paskutiniame 4 km finišo rate dėl prasto slydimo keletas biatlonininkų aplenkė mūsų sportininką ir Karol finišavo 30 vietoje, trečią karta patekdamas tarp 40 geriausių pasaulio biatlonininkų. Karol Dombrovski 20 km įveikė per 54 min. 55,0 sek.

Vytautas Strolia finišavo 55-as su rezultatu 56 min. 53,2 sek. Tomas Kaukėnas distancijoje užtrūko 58 min. 49,2 sek. ir užėmė 74 vietą. Nugalėjo prancūzas Martin Fourcade, šaudykloje suklydęs 1 kartą ir 20 km įveikęs per 49 min. 43 sek.