Dariuš Zabelo Lietuvos čempionate iškovojo 2 medalius

Vasario 21 – 22 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos žiemos lengvosios atletikos pirmenybės, kartu ir jaunimo pirmenybės. Įvykdyti normatyvus į jas pavyko tik Dariui Zabelo, kuris sėkmingai pasirodė abi dienas.

Pirmą dieną Darius startavo 1500 m nuotolyje – iškovota trečia vieta. Antrą dieną Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis dalyvavo 800 m rungtyje, kuri išsiskyrė itin aštria kova nuo pirmų iki paskutinių metrų. Nuo pat starto lyderiai keitėsi kas 50-60 m. Dariui pavyko išsiveržti į priekį tik paskutiniame rate, bet nuo varžovų atitrūkti nepavyko ir viskas sprendėsi finišo tiesiojoje. Čia sėkmė nusišypsojo elektrėniškiui R. Ašmenai, Darius finišo liniją kirto antras, iškovodamas sidabro medalį. Kovos įnirtingumą puikiai nusako tas faktas, jog pirmą ir ketvirtą vietas teskyrė 0,14 sekundės! Darius nuo nugalėtojo atsiliko 0,03 sek., o trečią vietą užėmusį Kelmės atstovą aplenkė dar mažiau – 0,01 sek!

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
lengvosios atletikos mokytojas
Vytautas Gražys