Nemenčinėje vyko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Birželio 22 d. Nemenčinėje vyko vaikų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, lengvosios atletikos varžybos. vaikai varžėsi 60, 300 ir 600 metrų distancijose. Šios varžybos vaikams tapo tam tikru patikrinimu prieš Lietuvos vaikų čempionatą Šiauliuose. Varžybose Nemenčinėje varžėsi jaunieji bėgikai iš Juodšilių, Paberžės, Riešės, Eitminiškių ir Nemenčinės.

Trumpiausioje distancijoje 60 m nugalėtojais tapo Elzė Odnopolaitė (8,84 sek.) ir Vitold Bystrickij (9,53 sek.). distancijoje 300 m vėl nepralenkiami buvo Elzė Odnopolaitė (52,30 sek.) ir Vitold Bystrickij (1 min.1,58 sek.). trečią aukso medalį Vitold Bystrickij iškovojo ir 600 m distancijoje, nuotolį įveikęs per 2 min. 22,50 sek. Tarp mergaičių šį nuotolį greičiausiai nubėgo Agnieška Bačul (2 min. 13,34 sek.).

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės Lietuvos vaikų čempionate.