Mistrzostwa Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego w lekkiej atletyce wśród dzieci

W dniu 22 czerwca w Niemenczynie odbyły się zawody w lekkiej atletyce wśród dzieci 2007 r. ur. i młodszych na dystansach 60, 300 i 600 metrów. Zawody były sprawdzianem przed Mistrzostwami Litwy wśród dzieci, które odbędą się w następnym tygodniu w Szawlach. W zawodach wzięli udział sportowcy z Czarnego Boru, Podbrzezia, Rzeszy, Jęczmieniszek i Niemenczyna.

W biegu na 60 m zwyciężyli Elza Odnopolaite z czasem 8,84 sek. i Witold Bystrycki z czasem 9,53 sek. Na dystansie 300 m znów na najwyższym schodku podium stanęli Elza Odnopolaite, pokonując dystans za 52,30 sek. oraz Witold Bystrycki z wynikiem 1 min. 01,58 sek. Trzeci złoty medal zdobył Witold Bystrycki najszybciej pokonując dystans 600m – 2 min. 22,50 sek. Wśród dziewcząt na dystansie 600 m zwyciężyła Agnieszka Baczul z wynikiem 2 min. 13, 34 sek.

Pozdrawiamy zwycięzców i życzymy sukcesów na Mistrzostwach Litwy.