„Vilniaus r. SM – Ardas“ žolės riedulininkai „B“ diviziono Lietuvos čempionai

Birželio 28 d. Vilniuje baigėsi 2019/2020 m. Lietuvos žolės riedulio čempionato „B“ diviziono varžybos.

„Vilniaus r. SM – Ardas“ komanda prieš tai (birželio 6 d.) Šiauliuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Šiaulių „Akademija“, turėjo 6 taškus ir nuo pirmos vietos juos skyrė vos 1 taškas, tad norint tapti čempionais reikėjo dviejų pergalių.

Pirmose rungtynėse Vilniaus rajono sportininkai 4:1 įveikė Vilniaus SŽK „Pietų meteoras“ komandą. Vilniaus rajonui įvarčius pelnė: Dominik Žemoit – 2, po 1 Denis Jastrebov ir Rafal Stankevič. Antrosios rungtynės taip pat susiklostė sėkmingai – Širvintų SC komanda įveikta rezultatu 4:2, o įvarčius Vilniaus rajonui pelnė: Denis Jastrebov – 2, po 1 Andžej Burkot ir Rafal Stankevič. Tad Vilniaus rajono riedulininkai pirmą kartą pelnė „B“ diviziono aukso apdovanojimus.

„Vilniaus r. SM – Ardas“ komandą sudarė esami ir buvę Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai. Iš esamų auklėtinių čempionų medaliais pasidabino R. Stankevič, A. Burkot, T. Burkot, R. Arciševski, D. Astilovski, G. Paškelis, A. Grižas, D. Žemoit, D. Butkus, K. Žavoronok, E. Saldiun. Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas R. Stankevič (Vilniaus r. savivaldybės sporto mokykla). Komanda apdovanota taure, aukso medaliais su Covid-19 simboliu. Verta paminėti, kad komandos pagrindą sudarė Lietuvos žolės riedulio uždarų patalpų U-18 Lietuvos čempionai.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas
Vytautas Vilipas