Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunimo komandinis čempionatas

Estijos Piarnu mieste vyko Baltijos šalių komandinis jaunimo ir jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir šeimininkų komandos. Į Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos komandą buvo pakviesti ir du Vilniaus rajono savivadybės sporto mokyklos auklčtiniai – Juija Evelina Jačun ir  Dariuš Zabelo.

Julija bėgo 1500 m ir 3000 m nuotolius. 1500 m  įveikusi per 5:38,31 užėmė  6 vietą. 3000 m įveikti per 12:05,56 ir užimta 5 vieta. Abiejuose  nuotoliuose pasiekti asmeniniai rekordai. Dariuš nugalėjo 1500 m nuotolyje su laiku 4:16,92, o  800 m distancijoje finišavo 3 vietoje, pagerindamas savo asmeninį  geriausią pasiekimą – 1:54,62.

Jaunimo komandų įskaitoje pirmi Estijos lengvaatlečiai, antri – latviai, Lietuvos komanda liko trečioje vietoje.