Stalo tenisininkų stovyklos

Vilniaus rajono stalo tenisininkai iš Mickūnų vasarą praleido sporto stovyklose.

Liepos 20-27 d. Agnieška Rackevič ir Sebastian Stefanovič dalyvavo stalo teniso stovykloje „Daugai 2020“ Dauguose. Iš viso stovykloje dalyvavo 51 vaikas iš visos Lietuvos. Vaikus treniravo Lietuvos rinktinės treneris Arturas Orlovas ir kiti patyrę treneriai – Algirdas Majorovas ir Inga Kardauskaitė-Orlovienė. Vaikai mokėsi žaisti stalo teniso 2 kartus per dieną ir kiekvieną dieną atlikdavo papildomus fizinio lavinimo pratimus. Jaunieji sportininkai gyveno labai gražioje vietoje šalia ežero, kur vakarais nueidavo išsimaudyti, taip pat šalia stadiono, kuriame bėgiojo krosus, žaisdavo futbolą.

Rugpjūčio 17-22 dieną Diana Tabunova ir treneris Markas Vaitonis kartu su Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktine dalyvavo stovykloje Vilniuje „Tauro“ sporto mokykloje. Jaunuosius sportininkus treniravo Lietuvos rinktinės treneris Arturas Orlovas ir treneris iš Šalčininkų Viktoras Frizelis. Vaikai treniravosi 2 kartus per dieną, turėjo daug fizinio pasiruošimo treniruočių bei galimybių žaisti prie stalo. Stovykloje Diana treniravosi su daug stipresniais stalo teniso žaidėjais, turėjo puikią galimybę tobulėti.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai jau pradėjo treniruotis, ruoštis naujam sezonui.

sporto mokyklos stalo teniso mokytojas

Markas Vaitonis