Vilniaus katedros aikštėje vyko imtynininkų kovos

Rugsėjo 12 dieną Vilniaus katedros aikštėje vyko Lietuvos atviras vaikų tautinių imtynių – ristynių čempionatas. Vilniaus miesto sporto centro vaikų (2012-2013 gim. m.) čempionatas bei tradicinis tarptautinis vaikų (2009-2011 gim. m.) ir jaunių (2003-2005 gim. m.) imtynių turnyras „Vilnius Open“, kuriame dalyvavo gausus būrys sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos ir Estijos. Po ilgos priverstinos pertraukos tarp varžybų jautėsi įtampa ir nerimas tarp jaunųjų sportininkų, bet užlipę ant kilimo rodė didelį kovingumą ir didelį norą laimėti.

Svorio kategorijose iki 44 kg Lietuvos vaikų tautinių imtynių – ristynių čempionate nugalėtoju  tapo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos  atstovas Linas Lavrinovič iš Valčiūnų, kuris užėmė trečią vietą ir „Vilnius Open“ vaikų turnyre. „Vilnius Open“ jaunių imtynių turnyre svorio kategorijoje iki 51 kg trečią vietą užėmė kitas Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovas Dominik Dokudovič  iš Valčiūnų.

„Vilnius Open vaikų (2009-2011 gim. m.) turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 66 kgtapo Vilniaus rajono atstovas Severin Kazakevic. Titanišką jėgą galėjo pademonstruoti ir  kitas Vilniaus rajono  galiūnas, mokytojo Alberto Kudulio  auklėtinis, Nikita Ogladinas (+73kg), kuriam, deja pritrūko  varžovų,  ir taip  be konkurentų,  mūsų galiūnas tapo  prestižinio  turnyro nugalėtoju. Tikėsime, kad svarbiausios kovos jauno sportininko dar laukia ateityje.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

Imtynių mokytojas

Nikolajus Ilkevičius