Diana Tabunova – Tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtoja

2020 m. rugsėjo 20 d. Utenoje vyko VI Tarptautinis stalo teniso turnyras „Utena 2020“. Šiose varžybose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič ir Milana Skaiva. Diana Tabunova 2008 gim. m. ir jaunesnių amžiaus grupėje laimėjo prieš visus savo varžovus ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Kovoje dėl pirmos vietos Diana atsiliko rezultatu 0:2, bet parodė charakterį ir laimėjo 3:2.

Milana Skaiva šioje amžiaus grupėje užėmė labai aukštą 9 vietą. Labai gerai sužaidė ir Agnieška Rackevič, kuri 2006-2007 gim. m. amžiaus grupėje pralaimėjo tik vieną kartą, o kovoje dėl 3 vietos laimėjo prieš labai stiprią varžovę iš Panevėžio 3:2.

sporto mokyklos stalo teniso mokytojas

Markas Vaitonis