Sidabro ir bronzos medalis Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionate

Rugsėjo 26-27 dieną Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių „Olimpinių vilčių“ stalo teniso pirmenybės. Į Vilniaus SM „Tauras“ salę susirinko geriausi 2006 gim. m. ir jaunesni Lietuvos stalo tenisininkai, kurie pateko į turnyrą, įveikę atrankines varžybas. Į šį čempionatą pateko ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova (2008 gim. m.), Agnieška Rackevič (2007 gim. m.) ir Edvin Prystavko (2006 gim. m.). Čempionate dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai. Stalo tenisininkai varžėsi asmeninėse ir dvejetų rungtyse. Asmeninėse varžybose mergaitės ir berniukai buvo skirstomi į 4 grupes po 6 dalyvius. Puikiai pasirodė Diana Tabunova, kuri šiose varžybose buvo viena iš jauniausių dalyvių. Diana pademonstravo puikų žaidimą grupės varžybose, kur pralaimėjo tik šio turnyro čempionei rezultatu 2:3 ir pateko į finalinį Top-8, kur dar laimėjo 4 kartus ir 2 kartus pralaimėjo. Bendroje įskaitoje Diana Tabunova užėmė 4 vietą, tai tikrai puikus rezultatas. Agnieška Rackevič ir Edvin Prystavko irgi sužaidė labai gerai, jie užėmė 12 vietas. Dvejetų varžybose Diana Tabunova kartu su Gabriela Gaidukevič iš Vilniaus pateko į finalą, kuriame pralaimėjo šio turnyro favoritėms rezultatu 1:3. Dianai atiteko sidabro medalis. Edvin Prystavko kartu su berniuku iš Vilniaus pasiekė pusfinalį, kuriame pralaimėjo šio turnyro čempionams. Edvinui atiteko bronzos medalis. Pasiektais rezultatais galime didžiuotis ir džiaugtis, kad turime tokių gabių jaunųjų sportininkų.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis