Puikus Vilniaus rajono slidininkų startas varžybose Ignalinoje

Rugsėjo 26-27 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo vasaros pirmenybės. Varžybose startavo apie 50 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir 5 Vilniaus rajono atstovai, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Pirmą varžybų dieną slidininkai kovojo 1, 2 ir 3 km distancijose laisvu stiliumi. Mila Senkevič ir Milena Bernatovič mergaičių 2007-2008 gim. m. grupėje varžėsi 1 km distancijoje iš bendro starto. Mila iš starto važiavo trečia, tačiau greitai nuvažiavo pirmus 500 metrus ir įsiveržė į priekį. Labai greitai įveikė paskutinį pakylimą ir finišavo pirma, iškovodama aukso medalį. Mila Senkevič 1000 metrų įveikė per 2 min. 39 sek. Milena Bernatovič prieš paskutinį pakylimą 150 m iki finišo aplenkė Ignalinos atstovę, greitai įveikė pakilimą ir finišavo antra, iškovodama sidabro medalį. Milena Bernatovič distancijoje užtrūko 2 min. 44 sek. Lukaš Mincevič vaikinų 2007-2008 gim. m. grupėje turėjo įveikti 2 km. Lukaš po pirmo rato važiavo antroje pozicijoje, tačiau slidinėjimo stadione aplenkė Vilniaus atstovą ir pirmavo. Paskutiniame pakylime Lukaš Mincevič padidino važiavimo spartą ir nugalėjo su 7 sekundžių persvara, įveikęs 2 km per 5 min. 15 sek. ir iškovojęs aukso medalį.

Antrą varžybų dieną slidininkai startavo klasikiniu stiliumi 1, 2, 3 ir 5 km distancijose. Mergaičių 2007-2008 gim. m. grupėje 1 km distancijos starte stojo Milena Bernatovič ir Mila Senkevič. Mila ir  Milena nuo pat starto įsiveržė į priekį ir pirmavo. Greitai įveikė pirmus 700 m, nutolo nuo varžovių ir tarpusavyje kovojo dėl nugalėtojos titulo. Milena važiavo pirma, tačiau paskutinį pakylimą Mila nuvažiavo labai greitai, aplendama Mileną, ir nugalėjo. Mila Senkevič 1 km įveikė per 2 min. 57 sek. ir iškovojo antrą aukso medalį. Milena Bernatovič finišavo antra su rezultatu 3 min. 02 sek. Šios amžiaus grupės vaikinai turėjo įveikti 2 km distanciją. Lukaš Mincevič ir Vitold Bystrickij užsilaikė starte, bet po pirmo 1 km rato pasivijo lyderių grupę. Po pirmo rato lūžo Lukašo lazdos antgalis ir kol buvo pakeista lazda mūsų slidininkas atsiliko nuo lyderių. Lukaš Mincevič finišavo 4 vietoje su rezultatu 6 min. 11 sek. Vitold Bystrickij liko 5 vietoje, įveikęs distanciją per 6 min. 16 sek. Daniel Buchovski  rungtyniavo 3 km distancijoje. Pirmus 2 km važiavo lyderių grupėje, bet nukrito paskutiniame pakylime ir praleido į trečią vietą Ignalinos atstovą. Daniel Buchovski 3 km įveikė per 7 min. 57 sek. ir užėmė 4 vietą.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių ateityje.