Atrankinės LVŽRL varžybos Rudaminoje

Rugsėjo 23 d. Rudaminoje vyko Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos (LVŽRL) Pietų zonos pirmo etapo III serijos varžybos. Šios varžybos prasidėjo birželio mėn. Rudaminoje I serijos varžybomis, kur žaidė tik 4 komandos ir rinko reitingo taškus. II serijoje Širvintose jau žaidė 6 komandos, o III serijoje 7 komandos. Tad komandoms sužaidus pirmo etapo varžybas vietas pasiskirstė sekančiai: 1. Vilniaus „Pietų meteoras-1“; 2. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla; 3. Kauno „Veršvai“; 4. Vilniaus „Pietų meteoras-2“; 5. Širvintų SC; 6. Vilniaus „Tauras-Trakų Vokė“; 7. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ – F. Ruščico gimnazijų rinktinė. Tris pirmas vietas užėmusios komandos spalio 14 d. Vilniuje žais su Šiaurės zonos trimis stipriausiomis komandomis ir sužinos, kas taps 2020 m. Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos čempionais.

Pietų zonos nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, komandinėmis taurėmis. Geriausi žaidėjai apdovanoti asmeniniais prizais. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos geriausiu komandos žaidėju pripažintas komandos kapitonas Daniel Belogolovko, Rudaminos gimnazijų rinktinės komandoje geriausias pripažintas Darian Safonkin.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas