Pirmosios Lietuvos vaikų U-10 žolės riedulio varžybos!

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija pirmą kartą istorijoje surengė Lietuvos vaikų U-10 amžiaus grupės žolės riedulio pirmenybes.

Varžybose dalyvavo 24 komandos iš Vilniaus, Rudaminos, Kauno, Panevėžio, Širvintų ir Šiaulių. Viso – per 130 dalyvių. Vilniaus rajonui atstovavo Rudaminos „Ryto“ dvi jaunųjų riedulininkų komandos.

Renginio idėja kilo akademijos treneriams ir naujai paskirtam direktoriui Aivarui Strockiui. Pagrindinė mintis, kad patys jauniausieji žolės riedulininkai, žaisdami 3×3 be vartininkų specialių matmenų aikštelėje, kuo daugiau tobulėtų techniniu ir taktiniu atžvilgiu.

Renginio koncepcija ir formatas pasiteisino su kaupu. Varžybas vainikavo galybė renginio rėmėjo „S-sportas“ prizų, pietūs, geriausios emocijos ir graži draugystė. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas

Daugiau nuotraukų: