Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių pirmenybės

Rugsėjo 26-27 dienomis Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių pirmenybės. Visų amžiaus grupių dalyviams teko įveikti 0,5 km ar 1 km ratus vaizdingoje Botanikos sodo teritorijoje. Varžybose dalyvavo ir Vilniaus rajono komanda, vadovaujama lengvosios atletikos mokytojo Vytauto Gražio.

Pačioje gausiausioje vaikų mergaičių grupėje (43 finišavusios) sėkmingiausiai pasirodė Elzė Odnopolaitė, nubėgusi 0,5 km per 1 min. 41 sek. ir užėmusi 8 vietą. Evelina Lapunaitė toje pačioje grupėje finišavo 13-a (1 min. 44 sek.). Vaikų grupėje 1 km nuotolyje Diana Purkina atbėgo 10-a, trasoje sugaišusi 4 minutes ir 7 sekundes. Agnieška Bačul trasoje susidūrė su skrandžio skausmais ir liko 15-oje vietoje, atbėgusi per 4 min. 23 sek. Jaunučių grupėje sėkmingai pasirodė Rokas Sakalauskas, išvengęs masinės griūties pirmame trasos posūkyje ir 1 km įveikęs per 3 min. 21 sek., užėmė 3 vietą. 1,5 km nuotolyje taip pat trečią vietą paskutiniuose metruose išplėšė Tomas Juodvalkis, kuris nuotolį įveikė per 4 min. 56 sek., o Titas Bakys finišavo 8-as (5 min. 20 sek.). Jaunių grupėje 3 km bėgo Daniel Bartusevič – 6 vieta (10 min. 40 sek.). Po pirmos varžybų dienos Vilniaus rajono komanda dalinosi 5-6 vietas rajonų grupėje su Kalvarijos komanda.

Antrą dieną vyko azartiškos estafečių varžybos, kuriose 3 vaikinai turėjo bėgti po 1 km, 2 merginos po 1 km ir finišuoti turėjo mergina, bėganti 0,5 km. Vilniaus  rajono komanda, kurios sudėtyje bėgo D. Bartusevič, D. Purkina, T. Juodvalkis, E. Lapunaitė, R. Sakalauskas ir E. Odnopolaitė,  pirmus etapus kovojo dėl 4 vietos, tačiau vėliau teko pripažinti kiek vyresnių varžovų pranašumą ir finišuoti 5-oje vietoje. Todėl ir po varžybų antros dienos situacija rajonų grupės  rikiuotėje beveik nepasikeitė: Vilniaus rajono komanda įsitvirtino penktoje vietoje, na o nugalėjo Marijampolės atstovai.