Vilniaus rajono SM žolės riedulininkams U-14 varžybose bronzos medaliai

Spalio 9 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių U-14 žolės riedulio berniukų finalinės varžybos. Norint papulti į finalą, 9  komandos 2 ratų sistema, kovojo birželio ir rugsėjo mėnesį atrankos varžybose (Šiauliuose ir Rudaminoje).

Sportininkai nepaisydami lietaus ir žvarbaus rudeniško vėjo siekė iškovoti aukso medalius! Pusfinalio rungtynėse puikiai pasirodė Šiaulių žolės riedulio akademijos 1-oji ir Vilniaus HC „Pietų meteoras“ komandos, kurios susitiko finalinėse rungtynėse. Šiauliečiai pirmavo 2:0, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Tikrasis finalas vyko baudinių iš eigos („bulitų“) serijoje. Sėkmingiau įvarčius mušė Šiaulių sportininkai, kurie iškovojo pirmąją vietą!

Mažajame finale susitiko Vilniaus rajono SM ir Šiaulių žolės riedulio akademijos 2-a  komanda. Jau po pirmo kėlinio 4:0 pirmavo Vilniaus r. SM, o varžybas laimėjo 8:1 ir iškovojo bronzos medalius. Įvarčius komandai pelnė: Dominyka Jurgo – 3, Gabriel Komarovski – 2, po 1 Gabriel Duduc, Daniel Jurcevič ir Jonas Dzingulevičius. Dominyka Jurgo buvo apdovanota geriausio komandos žaidėjo prizu. Geriausiu turnyro vartininku nominuotas Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Džiugas Butkus. Varžybose teisėjavo Vilniaus rajono auklėtinis Rafal Stankevič.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas

Daugiau nuotraukų: