Mila Senkevič Lietuvos vasaros slidinėjimo taures laimėtoja

Spalio 10 dieną Anykščiuose vyko Lietuvos vasaros slidinėjimo taurės 4 etapo varžybos. Varžybose startavo virš 60 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir 5 Vilniaus rajono atstovai, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.  Varžybos vyko vaizdingoje Medžių lajų tako vietovėje netoli Anykščių. Slidininkai startavo klasikiniu stiliumi 2, 4, 6 , 10 ir 15 km distancijose.

Pirmosios 2 km distancijos starte stojo Milena Bernatovič ir Mila Senkevič mergaičių 2007 gim. m. ir jaunesnių grupėje. Įveikusi pusę nuotolio Milena pirmavo su 3 sek. persvara, greitai  įveikė paskutinį kilometrą ir nugalėjo su 7 sek. persvara. Milena  Bernatovič 2 km įveikė per 7 min. 17 sek., iškovodama 1 vietą. Mila Senkevič po 1 km atsiliko 3 sekundėmis nuo Milenos, važiuodama su konkurentėmis į nugalėtojas, tačiau finišo tiesiojoje paslydo ir liko 4 vietoje su rezultatu 7 min. 32 sek.

Lukaš Mincevič vaikinų grupėje varžėsi 4 km distancijoje. Lukaš po pirmo kilometro važiavo 3 vietoje, po to padidino važiavimo spartą ir, įveikus pusę distancijos, pakilo į 2 poziciją. Paskutinius du kilometrus Lukaš Mincevič įveikė greitai ir finišavo 2 vietoje, 4 km nuvažiavęs per 14 min. 30 sek. Emilija Mincevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje 4 km distancijoje užtrūko 17 min. 42 sek. ir finišavo aštunta.

Į Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos turės bendrą įskaitą buvo skaičiuojami 3 geriausi rezultatai iš 4 startų. Mila Senkevič nugalėjo dvejose varžybose, vienose užėmė 2 vietą, surinko 146 taškus iš 150 galimų ir iškovojo taurę už 1 vietą. Milena Bernatovič irgi nugalėjo du kartus, vieną kartą buvo trečia, surinko 143 taškus ir laimėjo taurę už 2 vietą. Lukaš Mincevič surinko 120 taškų ir liko 4 vietoje. Po du įskaitinius startus turėjusi Emilija Mincevič užėmė 5 vietą su 67 taškais, Daniel Buchovski liko 6-tas su 71 tašku, o Damian Rynkevič 8-tas, surinkęs 64 taškus.

Sveikiname Milą ir Mileną ir linkime gerų startų žiemą.