Daily Archives: 2023-03-14

Mickūnų gimnazija tarp 6 stipriausių Lietuvos mokyklų

Mickūnų gimnazija sėkmingai pateko į ketvirtą ir paskutinį etapą tarp 6 stipriausių. Lietuvos mokyklų. 2023-03-10 d. vykusiose tarpzoninėse varžybose Mickūnų gimnazijos merginos ir berniukai iškovojo 1-ąją vietą. Mickūnų gimnazijai atstovavo visi Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai. Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis

Agnieška Rackevič turnyro nugalėtoja

Kovo 12 d. Grigiškėse įvyko turnyro „Grigiškių Taurė 300+“, 3-as turas, kuriame galėjo dalyvauti žaidėjai vyrai nuo 300 reitingo, moterys nuo 40 reitingo. Dalyviai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Puikiai sužaidė Agnieška Rackevič kuria laimėjo visus savo susitikimus ir tapo turnyro nugalėtoją Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos  stalo […]