Daily Archives: 2023-06-23

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos  žolės riedulininkai – tarp trečios vietos laimėtojų

Sužaistos vyrų žolės riedulio A grupės lemiamos rungtynės dėl 3 vietos tarp Vilniaus r. „SC-Ardas-_Rudamina“ ir Vilniaus m. SŽK „Žuvėdra“ komandų. Po atkaklios kovos nugalėjo Vilniaus r. „SC-Ardas-Rudamina“ ir po 3 metų pertraukos vėl iškovojo medalius. Perspektyviausio žaidėjo prizu apdovanotas Andžej Burkot. Medaliais pasidabino Sporto centro sportininkai ir 4 Vilniaus […]

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionato sidabro medalio laimėtoja Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtinė Zuzana Liachovič

Birželio 21-22 dienomis Vilniuje, Vingio parko stadione, vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Pirmą dieną Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai varžėsi 1500 m ir 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyse. 1500 m bėgime Diana Purkina finišavo 6 vietoje – koją pakišo silpnai užrišti startuko raišteliai ir neatidi varžovė, startinėje grūstyje […]