Monthly Archives: rugpjūčio 2023

Vaikų akvatlono varžybos Vilniuje

Rugpjūčio 26 d. vyko Vilniaus plaukimo maratonas, savo jėgas išbandė jauniausias sportininkas iš Juodšilių Justas Pavtelis vaikų akvatlono rungtyje (25 m plaukė ir 400 m bėgo) laimėjo 2 vietą. Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos lengvosios atletikos mokytoja Violeta Pavtel

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų iškovojo 7 medalius   tarptautiniuose varžybose Lenkijoje

Liepos 8-15 d. Varšuvoje vyko 34-oji Vaikų ir jaunimo tarptautinė parafiada. Tai savaitės trukmės sporto, kultūros ir tikėjimo šventė. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų. Sporto mokyklos auklėtiniai stalo teniso varžybose iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir vieną bronzos medalius. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, […]