Puikus Vilniaus rajono slidininku startas varžybose Ignalinoje

Vasario 18-19 dienomis Ignalinoje vyksta Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo pirmenybės. Varžybose startavo apie 80 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir 11 Vilniaus rajono atstovų – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinių.

Pirmą varžybų dieną slidininkai kovojo 1, 2, 3 ir 5 km distancijose klasikiniu stiliumi. Mila Senkevič ir Milena bei Amelija Bernatovič mergaičių 2007 gim. m. ir jaunesnių mergaičių grupėje varžėsi 1 km distancijoje iš bendro starto. Mila greitai važiavo pirmus 500 metrus ir įsiveržė  į priekį. Labai greitai įveikė paskutinį pakylimą ir finišavo pirma, iškovodama aukso medalį. Mila Senkevič 1000 metrų įveikė per 4 min. 37 sek. Milena Bernatovič iki paskutinio pakylimo slydo su Mila, bet atsiliko paskutiniame pakylime ir finišavo antra, iškovodama sidabro medalį. Milena Bernatovič distancijoje užtrūko 4 min. 41 sek. Metais jaunesnė Amelija Bernatovič finišavo 12 vietoje su rezultatu 6 min. 19 sek. Lukaš Mincevič vaikinų 2007 gim. m. ir jaunesnių berniukų grupėje turėjo įveikti 2 km. Lukaš jau po pirmo rato važiavo antroje pozicijoje, antrame rate taip pat slydo greitai  ir užėmė 2 vietą, 2 km įveikęs per 8 min. 37 sek. Emilija Mincevicz mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje startavo 2 km distancijoje. Emilija nesugebėjo pasipriešinti tik dviem vyresniems Utenos atstovėms ir užėmė 3 vietą, distanciją įveikusi per 10 min. 24 sek. Toje pačioje vaikinų amžiaus grupėje Daniel Buchovski ir Damian Rynkevič varžėsi 3 km distancijoje. Mūsų slidininkai startavo tarp paskutinių grupėje ir tik po 1 kilometro Danieliui pavyko privažiuoti prie lyderių, antrame rate Daniel jau šliuožė 2 pozicijoje ir pritrūko distancijos, kad nugalėtų. Daniel Buchovski 3 km įveikė per 11 min. 48 sek. ir iškovojo sidabro medalį. Damian Rynkevič nesugebėjo prasibrauti į priekį ir liko 12 vietoje su rezultatu 13 min. 16 sek.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių 19 dieną laisvo stiliaus rungtyje.