Vilniaus rajono slidininkai ant nugalėtojų pakylos varžybose Ignalinoje

Vasario 19 dieną Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo pirmenybių laisvo stiliaus rungtis. Varžybose startavo apie 80 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir 11 Vilniaus rajono atstovų – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinių.

Antrą varžybų dieną slidininkai kovojo 1, 2, 3 ir 5 km distancijose laisvu stiliumi. Mergaičių 2007 m. gim. ir jaunesnių grupėje 1 km distancijoje iš bendro starto dvigubą pergalę iškovojo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovės Mila Senkevič ir Milena Bernatovič. Mila ir Milena iš karto įsiveržė į priekį, greitai nuvažiavo pirmus 500 metrų ir atitrūko nuo varžovių. Mila labai greitai įveikė paskutinį pakylimą ir finišavo pirma, iškovodama aukso medalį. Mila Senkevič 1 km distanciją įveikė per 3 min. 36 sek. Milena šiek tiek atsiliko paskutiniame pakylime ir finišavo antra, iškovodama sidabro medalį. Milena Bernatovič distancijoje užtrūko 3 min. 46 sek. Pirmą kartą respublikinėse varžybose startavusios jaunesnės komandos draugės Nika Kunčina užėmė 10 vietą, distancijoje užtrūkusi 4 min. 43 sek., Amelija Bernatovič finišavo 11 vietoje su rezultatu 4 min. 49 sek., Eliza Šidlauskaitė liko 14 vietoje su rezultatu 4 min. 53 sek., o Eveta Šidlauskaitė distancijoje užtrūko 5 min. 35 sek ir finišavo 24 vietoje.

Lukaš Mincevič vaikinų 2007 m. gim. ir jaunesnių berniukų grupėje turėjo įveikti 2 km. Lukaš jau po pirmo rato važiavo antroje pozicijoje, tačiau nukrito posūkyje ir šliuože 4 pozicijoje. Vis dėlto labai greitai įveikė paskutinį pakylimą ir finišavo 3 vietoje, 2 km įveikęs per 7 min. 37 sek.

Emilija Mincevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje startavo 2 km distancijoje ir užėmė 5 vietą, distanciją įveikusi per 9 min. 17 sek. Toje pačioje amžiaus grupėje tarp vaikinų Daniel Buchovski ir Damian Rynkevič varžėsi 3 km distancijoje. Daniel kartu su dviem sportininkais iš karto atitrūko nuo grupės ir tarpusavyje kovojo dėl medalių. Daniel Buchovski 3 km įveikė per 9 min. 43 sek. ir iškovojo sidabro medalį, atsilikęs nuo nugalėtojo vos 5 sekundėmis. Damian Rynkevič nesugebėjo prasibrauti į priekį ir finišavo 10 vietoje su rezultatu 10 min. 56 sek.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių.