Vilniaus rajono biatlonininkų startai Pasaulio ir Europos biatlono taurės varžybose Čekijoje ir Austrijoje

Kovo 10 d. Obertilliach biatlono centre vyko Europos biatlono taurės paskutinio etapo varžybos, kuriose biatlonininkai varžėsi 15 km individualioje rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 45 sek. Kartu su suaugusiais vyrais į startą stojo du jauni Vilniaus rajono biatlonininkai Nikita Romanovas ir Romualdas Aleksandrovas.

Nikita greitai slydo slidėmis, šaudyme gulint suklydo kartą. Antrame šaudyme stovint prašovė du kartus, trečiame šaudyme gulomis suklydo kartą. Paskutini šaudymą stovint atliko be klaidų ir finišavo 68 vietoje tarp 125 biatlonininkų. Nikita Romanovas 15 km įveikė per 41 min. 33,4 sek.

Romualdas Aleksandrovas  šaudykloje suklydo 6 kartus ir užėmė 110 vietą, distancijoje užtrūkęs 46 min. 44,6 sek.

Sara Urumova varžėsi 12,5 km distancijoje. Sara šaudykloje suklydo 7 kartus, distanciją įveikė per 47 min. 15,6 sek. ir užėmė 102 vietą.

Kovo 11 d. Novo Mesto na Morave stipriausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje. Karolis Dombrovskis pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir važiavo 71 pozicijoje, antrame šaudyme stovint suklydo du kartus ir turėjo papildomai įveikti 300 m distancijos ir į paskutinį 3,3 km finišo ratą išslydo 86 pozicijoje. Karolis labai greitai važiavo paskutinius kilometrus, lenkdamas kelius varžovus ir finišavo 79 vietoje. Karolis Dombrovskis 10 km įveikė per 24 min. 45,5 sek.