Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkai pateko į finalą

Sužaistos Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos (LVŽRL) U-12 (2008 gim. m. ir jaunesnių) Pietų zonos I etapo II serijos varžybos. Jos vyko gegužės 12 d. Rudaminoje ir gegužės 26 d. Širvintose. Varžybose dalyvavo 5 komandos.

Pirmos serijos varžybose Rudaminoje mūsų rajonui atstovavo dvi komandos: Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos ir Rudaminos „Ryto“ – F. Ruščico gimnazijų rinktinės, sudarytos iš Rudaminos F. Ruščico ir „Ryto“ gimnazijų mokinių. Sužaidus dviejų serijų varžybas paaiškėjo Lietuvos finalinių varžybų dalyviai. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda užėmė 2 vietą, už kurią buvo apdovanoti medaliais ir kelialapiu į finalą.

Pirmą vietą iškovojo Vilniaus SM „Tauras – Pietų meteoras“ komanda, trečią – Širvintų SC.

Lietuvos finalai numatyti š. m. birželio 9 d. Šiauliuose.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas