Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos krepšininkai – tarptautinio krepšinio turnyro „Polbasket 2021“ Pultuske nugalėtojai

Birželio 6-9 dienomis Lenkijos mieste Pultusk vyko Asociacijos „Vspulnota Polska“ organizuojamas tarptautinis krepšinio turnyras „Polbasket 2021“. Šiemet dalyviai ne tik rungėsi ant parketo, bet ir turėjo galimybę pažinti kitų valstybių dalyvius, papasakoti apie savo valstybę ir pažinti kitas.

Pirmą varžybų dieną birželio 7 dieną visi turnyro dalyviai plaukiojo gondolomis Narev upe, o po pietų apsilankė pilyje ir miesto senamiestyje.

Turnyre puikiai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos krepšininkai. Turnyre dalyvavo 6 komandos: po dvi iš Pultusko ir „Pogon“ iš Lvovo bei po vieną iš Vengrijoje ir Nemenčinės. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius, kur susitikimai vyko rato sistema, o pogrupių nugalėtojai susitiko didžiajame finale dėl 1 vietos. Pogrupių antros vietos laimėtojai kovojo dėl 3-4 vietos. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos krepšininkai su dideliu skirtumu nugalėjo savo grupėje, įveikę priešininkus iš Lvovo ir turnyro šeimininkus.

Birželio 9 d. vyko turnyro finalai. Vilniaus rajono atstovai ant parketo susitiko su Vengrijos krepšininkais. Aštri kova vyko iki pat finalinio teisėjo švilpuko, kuris atnešė didžiulį džiaugsmą mūsų krepšininkams. Vilniaus rajono atstovai nugalėjo rezultatu 14:13, iškovodami taurę už 1 vietą. Prie pergalės labiausiai prisidėjo Daniel Zacharčenko, kuris taip pat buvo apdovanotas geriausio žaidėjo apdovanojimu. Nugalėtojų komandoje taip pat žaidė Damian Rynkevič, Daniel Buchovskij, Sebastian Trajnovski, Jakub Martusevič, David Račinski ir Daniel Liachovič.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, o prizininkai dar ir medaliais. Apdovanojimus komandoms įteikė Asociacijos „Vspulnota Polska“ vicepirmininkas, Pultusko viešosios pagrindinės mokyklos  Nr. 4  direktorius Kšištof Lachmanski ir Pultusko miesto „Polonijos namų“ direktorius Michal Kisiel.

Marijan Kačanovski

sporto mokyklos direktorius