Vilniaus rajono mergaičių komanda iškovojo bronzos medalį Lietuvos jaunučių čempionate

Birželio 11 d. Gargžduose vyko Lietuvos jaunių 2007 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 9 stipriausios mergaičių komandos iš visos Lietuvos.

Vilniaus rajono komandai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos mergaitės iš Mickūnų gimnazijos: Diana Tabunova (2008 gim. m.), Agnieška Rackevič (2007 gim. m.), Milana Skaiva (2009 gim. m.). Komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 ir 4 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkės grupės varžybose laimėjo prieš Širvintų komandą 3:0, prieš Kauno rajono komandą 3:1 ir prieš labai stiprią Kauno miesto komandą 3:2.

Į finalinį etapą Vilniaus rajono komanda pateko su 1 pergale. Finaliniame etape Vilniaus rajono komanda pralaimėjo Panevėžio komandai 1:3 ir Vilniaus komandai 0:3. Galutinėje įskaitoje Vilniaus rajono komanda užėmė 3 vietą. Tai puikus rezultatas.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis