Startavo žolės riedulio 2021-2022 m. sezono varžybos

Šį šeštadienį startavo Lietuvos vyrų žolės riedulio „B“ diviziono varžybos.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos – „Ardo“ komanda 2:1 nugalėjo Širvintų SC ir 4:4 sužaidė su varžybų debiutantais Kėdainių žolės riedulininkais. Kadangi 4 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos – „Ardo“ komandos vaikai izoliacijoje ir 3 sirgo,  teko komandą formuoti iš baigusių sporto mokyklą ir veteranų. Taip pat pasiaukojančiai žaidė Rafal Stankevič, kuris turi traumą dar po varžybų Portugalijoje (negalėjo pilna jėga kovoti).

Sekančias rungtynes žaisime spalio 2 d. su Vilniaus komanda, o spalio 17 d. numatyta išvyka į Šiaulius.

Taip pat jau vyksta Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės varžybos, kuriose žaidžia 4 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos žaidėjai. Pirmas rungtynes Rudaminoje 2:2 sužaidėme su Vilniaus „Žuvėdra“. Šį trečiadienį žaidžiame atsakomąsias varžybas Vilniuje. Laimėtojas žais dėl Taurės su Širvintų – Šiaulių komandų rungtynių laimėtoju.

Linkime mūsų komandoms sėkmės!

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas