Sporto šventė mažiesiems riedulininkams

Vėjas ir lietus nesugadino puikios nuotaikos ir žolės riedulio šventės š. m. rugsėjo 24 d. Šiauliuose, kur vyko Lietuvos vaikų U-10 3×3 žolės riedulio pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos bei Rudaminos „Ryto“ gimnazijos jaunieji riedulininkai.

Daugiau kaip 20 komandų iš įvairių Lietuvos miestų atkakliai kovojo berniukų ir mergaičių kategorijose. Vieniems sekėsi geriau, kitiems šiek tiek prasčiau, skambėjo pergalingi šūksniai, žinoma po pralaimėjimo ne vienam ir ašara ištryško. Tačiau padrąsinti rūpestingų trenerių vaikai dar stipriau suspausdavo rankose lazdą ir vėl skubėdavo į aikštę siekti pergalių.

Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir saldžiais rėmėjų skanėstais, o prizininkams įteikti įspūdingi medaliai, taurės ir specialūs prizai.

Dėkojame organizatoriams – Šiaulių žolės riedulio, regbio klubui už puikiai organizuotą turnyrą ir Lietuvos žolės riedulio federacijai už suteiktą transportą ir galimybę sudalyvauti šioje puikioje šventėje.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas