Vilniaus rajono lengvaatlečiai rungtyniavo kroso varžybose Palangoje

Rugsėjo 25-26 dienomis Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių čempionatas.

Vaizdingoje Palangos miesto botanikos sodo trasoje pirmą dieną vyko individualių rungčių varžybos. Vaikų grupėje 500 m nuotolyje Paulina Šepetytė užėmė 5 vietą, nuo 4 vietos atsilikusi vos porą centimetrų. Dvigubai ilgesniame nuotolyje Patricija Lapunaitė iškovojo 6 vietą. Jaunučių grupėje 500 m nuotolyje Elzė Odnopolaitė liko iškart už prizininkų – 7-oje vietoje. 1000 m rungtyje Evelina Lapunaitė atbėgo penkta. Tame pačiame nuotolyje jaunučių grupėje Titas Bukauskas finišavo šeštas. Šiek tiek žemesnėse vietose 1500 m nuotolį užbaigė jauniai: Rokas Sakalauskas – 7-as, Tomas Juodvalkis – 10-as. Aukščiausią vietą iš Vilniaus rajono bėgikų pirmą dieną užėmė Daniel Bartusevič. Jaunių grupės 3000 m bėgime jis nuotolį baigė 3-oje vietoje. Po pirmos varžybų dienos Vilniaus rajono komanda buvo penktoje vietoje rajonų įskaitoje.

Antrą varžybų dieną vyko kroso estafečių varžybos, kuriose komandą sudarė 3 vaikinai bėgantys po 1 km ir 3 merginos: dvi bėgo po 1 km ir finišuojanti  – 500 m. Vilniaus rajono komanda – Daniel Bartusevič, Evelina Lapunaitė, Tomas Juodvalkis, Patricija Lapunaitė, Rokas Sakalauskas ir Elzė Odnopolaitė – po permainingos kovos (užimamos pozicijos keitėsi kas etapą nuo 2 iki 5 vietų) finišavo 4 vietoje.

Bendroje įskaitoje po estafečių bėgimo šoktelta viena vieta aukščiau ir užimta galutinė 4 vieta rajonų grupėje.