Puikus pasirodymas Olimpinių vilčių varžybose

Rugsėjo 25-26 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunučių „Olimpinių vilčių“ stalo teniso pirmenybės, kur susirinko geriausi 2007 gim. m. ir jaunesni Lietuvos stalo tenisininkai, kurie pateko į turnyrą, įveikę atrankines varžybas. Į šį čempionatą pateko ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo teniso atstovė iš Mickūnų Agnieška Rackevič (2007 gim. m.).

Čempionate dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai. Stalo tenisininkai varžėsi asmeninėse ir dvejetų rungtyse. Asmeninėse varžybose mergaitės ir berniukai buvo skirstomi į 4 grupes po 6 dalyvius. Puikiai pasirodė Agnieška Rackevič, kuri pademonstravo puikų žaidimą grupės varžybose, kur laimėjo 4 kartus ir pralaimėjo vieną susitikimą, pateko į finalinį Top-8, kur dar laimėjo 1 kartą ir 5 kartus pralaimėjo. Bendroje įskaitoje Agnieška užėmė 7 vietą Lietuvoje, tai tikrai puikus rezultatas. Mišrių dvejetų varžybose Agnieška kartu su Arnu Sapariu iš Kauno pateko į ketvirtfinalį, kuriame pralaimėjo šio turnyro favoritėms rezultatu 0:3. Dvejetų varžybose kartu su Brilita Juravečiūte iš Klaipėdos pritrūko vienos pergalės iki medalių, irgi buvo pralaimėta ketvirtfinalyje.