Rudaminos žolės riedulininkai Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 varžybose

Vilniaus žolės riedulio stadione finišavo Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos finalinės U-12 berniukų varžybos.

Po įtemptų ir smagių kovų, aukso medaliai ir Pietų zonos čempionų titulas atiteko Vilniaus ŽRK „Pietų meteoras“ komandai! Antroje vietoje liko Vilniaus SŽK „Erta – SM Tauras“. Treti – Širvintų SC. Ketvirta vieta džiaugėsi Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda. Penkti – Kauno „Veršvai“ vaikinai, o šešti – Rudaminos „Ryto“ ir F. Ruscico gimnazjų rinktinė.

Komandų geriausi žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais prizais. Rudaminiečių tarpe geriausi buvo Danielius Pachalev, Liudvikas Rakelovič. Varžybose teisėjavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Džiugas Butkus.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas